top banner

Pagina 1532 - Articole, știri și sfaturi financiare

Pot lua credit auto pe baza veniturilor din chirii?

11 Iul 2007 | Credite auto & leasing

Credit pentru locuinta la 22 de zile de la nastere

Parintii unei fetite in varsta de 22 zile din Oradea au incheiat pe numele acesteia un contract de economisire-creditare pentru domeniul locativ la Raiffeisen Banca pentru Locuinte.

11 Iul 2007 | Credite imobiliare

ING: Leul va avea si momente de depreciere fata de euro

Leul se va aprecia pe termen lung fata de euro, insa vor exista mai multe momente de depreciere. La finele lui 2007, cursul euro-leu ar putea atinge 3,3, iar in prima parte a lui 2008 chiar 3,45.

11 Iul 2007 | Valute

Mai pot contracta un nou credit de nevoi personale?

10 Iul 2007 | Credite nevoi personale

Ce credit auto pot lua cu un venit de 600 lei?

10 Iul 2007 | Credite auto & leasing

Raiffeisen scade dobanda la credite imobiliare

In perioada 5 iulie-30 septembrie 2007, Raiffeisen Bank ofera credite imobiliare si ipotecare in lei la o rata a dobanzii de 5,5%. Dobanda este valabila doar pentru primul an.

10 Iul 2007 | Credite imobiliare

OTP Bank demareaza o campanie la credite

In perioada 9 iulie - 31 august, OTP Bank desfasoara o promotie la imprumuturile de nevoi personale cu ipoteca ce consta in marirea perioadei de creditare si modificarea dobanzilor practicate.

09 Iul 2007 | Credite nevoi personale
Comparații

Asigurări RCA

Asigurări RCA
  • Alegi cea mai bună asigurare
  • Plătești online cu cardul

Compară